fbpx

O značke Reima

Spoločnosť Reima

Počasie inšpirovalo generácie Fínov k vynaliezaniu mnohých spôsobov ako udržať deti v teple a suchu. Spoločnosť Reima bola založená v meste Kankaanpää a od roku 1944 vyvíja najlepšie možné funkčné oblečenie pre deti.

Počas viac ako 70 rokov skúseností, Reima vyvinula špičkové materiály, funkčné aj v tých najnáročnejších prostrediach. Deti by mali mať možnosť vychutnať si všetky obdobia roka vonku – nielen dobre vyzerajúce, ale aj s pocitom pohodlia a ochrany v každom počasí.

Reima je špecialista na detské oblečenie a patrí k priekopníkom technického outdoorového obliekania pre deti. Firma je leadrom na trhu oblečenia v severských štátoch a ďalej expanduje do ďalších štátov.

V posledných rokoch je veľmi úspešná vo Švajčiarsku, Rusku, Nemecku, Veľkej Británii, Číne a Kanade.

O kolekcii Reima

Či už prší, fúka alebo svieti slnko, Reima na to myslí, pri navrhovaní každej kolekcie. Produkty Reima sú navrhnuté tak aby spĺňali nasledovné vlastnosti.

Funkčnosť: Funkčnosť oblečenia Reima je garantovaná veľmi vysokou kvalitou prevedenia, ktorá udrží deti v teple a suchu i v nepriaznivom počasí.

Odolnosť a spoľahlivosť: Detské oblečenie musí veľa vydržať. Reima produkty sú preto navrhované tak, aby odolali okrem zlého počasia aj oderu, pádom a intenzívnemu každodennému používaniu.

Estetika: Všetky produkty patria k špičke vo fínskom dizajne už po desaťročia. Reima oblečenie má jednoduchý a premyslený dizajn, ktorý zostáva aktuálny a trendový.

Dôležité detaily: Malé praktické detaily môžu byť niekedy dôležité: vrecká na zips, nastaviteľné popruhy, odnímateľné pudká na nohách, nepremokavé švy… Všetko na oblečení Reima má svoj význam.

Zodpovednosť: Trvanlivými, ľahko ošetrujúcimi odevmi bez fluórokarbónov, Reima pomáha rodičom, vytvoriť čistejší svet pre svoje deti.